• Dudullu OSB'ye Ulaşım

“Dudullu OSB Boğaziçi Teknokent”

Çok Yakında Hizmetinizde

Bölgemizde sürekli iyileştirme ve gelişme vizyonuyla itfaiyeden, kreşe ve spor kompleksine kadar birçok hizmeti hayata geçiren yenilikçi bir yönetimle firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek, onların hayatlarına değer katacak projeler üretmeye devam ediyoruz.

Sanayinin içinde; fiziki altyapısıyla örnek teşkil edecek ve firmaların çekim merkezi olacak teknokent projesi, Boğaziçi Üniversitesi ortaklığıyla yürütülmektedir.

"Dudullu OSB Boğaziçi Teknokent", 15 bin 500 metrekare toplam kapalı alana sahip olacaktır. Akademisyen desteği ve eğitim altyapısını Boğaziçi Üniversitesi’nin sağlayacağı komplekste yer alacak işletmeler Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerini yürüteceklerdir. Daha açılmadan ciddi talep alınan teknokent, minimum 64 m2 ve katları olmak üzere, yaklaşık 10 bin metrekarelik toplam kiralanabilir alana sahip olacaktır.

2017 yılında faaliyete geçmesi hedeflenen Dudullu OSB Boğaziçi Teknokent’in içinde küçük ölçekli araştırma projeleri için kuluçka merkezi kurulması da planlanıyor. Önemli bir lojistik avantaj sağlayacak olan Anadolu Yakası’nın en önemli teknokent projesinde yer almak isteyen firmaların talepleri yıl sonunda alınmaya başlanacaktır.

Teknokent
Teknokent