• Dudullu OSB'ye Ulaşım

Dudullu OSB’nin sağlıklı zihinler, sporcu nesiller yetiştirme misyonuyla hizmete açtığı, 30 bin metrekarelik kapalı alan ve 4.500 metrekarelik bahçeye sahip Anadolu Yakasının en iddialı spor tesisi We’ll Club Yaşam ve Spor Kompleksi'nde her yaştan profesyonel ve amatör sporcular için tüm hizmet ve imkanlar en yüksek kalite ve standartlarda birçok spor branşını kapsayacak şekilde sunuluyor.

We’ll Club’ta voleybol, basketbol, hentbol, jimnastik, yüzme, fitness, stüdyo dersleri, tenis ve squash branşlarında birbirinden değerli profesyonel eğitmenlerle spor yapılabiliyor, sauna, buhar odası, kuaför, cafe ve restoranları ile de ülkemizde fark yaratılıyor.

We’ll Club diğer spor merkezlerinden farklı olarak aynı kompleks içinde yetişkinler kadar gençleri ve daha da önemlisi çocukları da gerçek sporla buluşturuyor. Ebeveynler spor yaparken çocuklar oyalanmak yerine, onlar için özel olarak tasarlanmış 400 metrekarelik WE’LL FOR KIDS alanında, profesyonel eğitmenler denetiminde, her hafta değişen parkurlarda hareket kabiliyeti, çeviklik, esneklik ve beceri geliştirmeye yönelik sportif aktiviteler yapıyor, bedenlerini temel spor branşlarında eğitim almaya hazırlıyorlar. We’ll Club Sporcu Yetiştirme Programı ise We’ll For Kids ve Spor Okullarında yetenekli olan çocukların yönlendirileceği ve bu kapsamda Türkiye’nin sporcularının yetiştirileceği bir program.

We'll Club'da aradiginız her şey var!

Yüzme, yaz/kış okulları, basketbol, voleybol, hentbol, squash, tenis, jimnastik, fitness ve eğlenceli stüdyo dersleri. We'll Club'da yok yok!

Kurumsal web sitesini incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız

Web Sitesi